اعزام کارشناس زخم به منزل

اعزام کارشناس زخم به منزل

اعزام کارشناس زخم به منزل | کارشناس زخم فردی هست که پس از اتمام دروس دانشگاهی در رشته‌های پزشکی، پرستاری و پیراپزشکی دوره‌های تخصصی مدیریت زخم را گذرانده و به عنوان کارشناس یا درمانگر تخصصی زخم مشغول به فعالیت می‌باشد.

پانسمان زخم‌های بستر و دیابتی و سایر انواع زخم‌ها در کلینیک ها و منزل بیماران توسط کارشناس زخم انجام می‌گیرد.

 

اعزام کارشناس زخم به منزل

 

کارشناسان زخم با تجربه ای که در زمینه درمان زخم کسب کرده‌اند می‌توانند زخم‌های مزمن بیماران را بهبود بخشند و همچنین در بیماران دیابتی که کاندید قطع عضو هستند از این امر مهم پیشگیری نمایند و بیمار دیابتی را از قطع عضو نجات دهند.

کارشناس زخم با همراهی و مشارکت با متخصصان دیگر اعم از متخصص عفونی، جراح عمومی، جراح عروق و سایر متخصصین قدم بزرگی در جلوگیری از مشکلات شدید بیماران مبتلا به زخم برداشته اند و جان بسیاری از بیماران را نجات داده اند.

ما مفتخریم تا در مجموعه کلینیک زخم ترنم با حضور کارشناسان با تجربه و مسئولیت پذیر در زمینه درمان زخم ها در خدمت بیماران باشیم.

از مزایای ارتباط با کلینیک زخم ترنم می‌توان به اعزام کارشناس زخم به منزل اشاره کرد. ما در این مجموعه جهت صرفه جویی در وقت و انرژی بیماران و خانواده و همچین کاهش هزینه‌های درمان شرایط را برای اعزام کارشناس زخم به منزل و انجام پانسمان تخصصی در منزل بیمار فراهم نموده ایم.

از آنجا که بسیاری از بیماران بستری در منزل توانایی جابجایی و انتقال به کلینیک زخم را ندارند و همچنین به علت طولانی بودن روند درمان زخم با اعزام کارشناس زخم به منزل تمامی موارد درمانی با دقت کامل و تجربه بالا در منزل بیماران انجام می‌گیرد.

کارشناسان زخم کلینیک ترنم با مسئولیت پذیری بالا و وقت شناسی در اسرع وقت و زمان مشخص شده بر بالین بیمار حاضر شده و کارهای درمانی را با کیفیت بالا خدمت بیماران ارائه می‌دهند.

 

کارشناس زخم در منزل

 

بیماران عزیز می‌توانند جهت اعزام درمانگر زخم به منزل با شماره‌ تماس ذیل با ما ارتباط برقرار نمایند: ۰۲۱۴۷۶۲۳۷۳۷ داخلی ۲ ویزیت زخم در منزل

5/5 - (63 امتیاز)