درمان زخم در منزل

درمان زخم در منزل

کلینیک زخم ترنم با در اختیار داشتن کادر درمان زخم متخصص و مجرب آماده است تا به صورت شبانه روزی جهت ارائه خدمات درمان زخم در منزل در کنار شما باشد.

تمامی متخصصین زخم دارای گواهینامه های بین المللی از انجمن مدیریت زخم اروپا می‌باشند.

  • پوشش دهی کلیه مناطق شهر تهران
  • نازل ترین قیمت و بهترین کیفیت
  • امکان صدور گواهی برای ارائه به بیمه درمانی

تلفن های تماس شبانه روزی:

۰۲۱۴۷۶۲۳۷۳۷ 

 

چرا درمان زخم در منزل؟

مراجعه حضوری در مراکز درمانی و کلینیک‌های زخم در کلانشهر تهران به دلیل ترافیک سنگین، هدر رفتن وقت و صرف هزینه های بالای رفت و آمد پرهزینه خواهد بود.

همچنین حضور سالمندان، افراد ناتوان و بیمارانی که به دلیل عدم تحرک توانایی مراجعه حضوری به مراکز درمانی را ندارند بسیار مشکل است.

کلینیک زخم ترنم با کادری متشکل از حاذق ترین و مجرب ترین پزشکان و درمانگران زخم این امکان را برای بیماران گرامی فراهم کرده تا در شرایط شیوع بیماری کرونا، خدمات تخصصی درمان و پانسمان زخم را در منزل دریافت نمایند.

همین حالا می‌توانید جهت دریافت مشاوره آنلاین و رایگان با متخصصین زخم کلینیک زخم ترنم تماس بگیرید.


درمان زخم بستر در منزل

زخم های فشاری Pressure ulcers به عنوان زخم بستر Bed sores نیز نامیده می‌شوند.

زخم بستر زمانی به وجود می‌آید که پوست و بافت نرم بدن بر روی سطح سخت تر مانند صندلی یا تخت خواب برای مدت زمان طولانی قرار گیرد.

این فشار طولانی مدت باعث کاهش خونرسانی به آن ناحیه می‌شود. کاهش خونرسانی می‌تواند باعث آسیب دیدن بافت پوست در این ناحیه و حتی مرگ سلول های پوست و بافت نرم شود.

وقتی این اتفاق بیفتد، ممکن است زخم بستر یا زخم فشاری ایجاد شود.

علائم اولیه زخم بستر عبارتند از:

  • قرمزی پوست
  • گرم شدن ناحیه تحت فشار
  • پوست اسفنجی یا سخت
  • از بین رفتن لایه های پوست یا زخم

با توجه به استیج زخم ایجاد شده درمان به کار گرفته متفاوت است.

در مراحل اولیه هدف برداشتن فشار و تغییر پوزیشن است؛ در این مرحله تشک های مواج (سلولی و تخم مرغی) بسیار کمک کننده خواهند بود.

در مراحل بعدی با توجه به زخم، درمان های تخصصی، دبریدمان،ماگوت تراپی، وکیوم تراپی و پانسمان های نوین جهت احیا و بازسازی بافت تخریب شده استفاده می‌شود.

مرکز ترمیم زخم ترنم با به کارگیری از به روز ترین تجهیزات پزشکی و متخصصین زخم دوره دیده از اروپا، آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز و درمان انواع زخم بستر در منزل می‌باشد.

درمان زخم بستر در منزل

درمان زخم پای دیابتی در منزل

زخم پای دیابتی یکی از شایع ترین عوارض مزمن دیابت است. حدود ۱۵ درصد مبتلایان به دیابت گرفتار زخم پای دیابتی می‌شوند و حدود ۸۴ درصد موارد منجر به آمپوتاسیون پا می‌شود. روش های درمانی گوناگونی برای درمان زخم پای دیابتی در دسترس است.

امروزه با توجه به پیشرفت های علمی، روش های درمانی گوناگونی برای درمان زخم پای دیابتی در دسترس است.

طول درمان زخم پای دیابتی بسته به وسعت زخم و شدت درگیری و رعایت کردن نکات پیشگیری توسط بیمار، می تواند چندین هفته و ماه طول بکشد.

هرچه زودتر درمان را شروع کنید درمان کم هزینه تر و طول درمان کوتاه تر خواهد بود.

اگر زود به فکر درمان نباشید، زخم ها می‌توانند عفونی شوند و گانگرن در نواحی دیگر پاها گسترش پیدا کرده و در نهایت باعث قطع عضو و آمپوتاسیون شود.

کلینیک زخم ترنم با بروز ترین تجهیزات (نظیر وکیوم تراپی، پی آر پی و… ) و مجرب ترین کادر پزشکی آماده درمان زخم پای دیابتی در منزل شما می‌باشد.

درمان زخم پای دیابتی در منزل

درمان سوختگی در منزل

سوختگی نوعی آسیب به بدن است که پوست و بافت های زیرین آن را درگیر می‌کند و بر اثر گرمای زیاد، جریان برق، آب جوش، شعله آتش و بخار آب ایجاد می‌شود.

امروزه با پیشرفت علمی روش های گوناگونی برای درمان سوختگی در دسترس هست.

درمان های سنتی سوختگی به دلیل ایجاد اسکارهای شدید و مشکلاتی از قبیل افسردگی و مشکلات روانی جای خود را به درمان های نوین داده‌اند.

درمان سوختگی در منزل

در کلینیک زخم ترنم، درمان های نوین سوختگی جهت جلوگیری از پیشرفت عفونت و کاهش مدت درمان و همینطور کاهش شدید اسکار‌ها برای رفاه حال بیماران عزیز و التیام زخم هایشان در منزل مورد استفاده قرار می‌گیرد.

جهت دریافت مشاوره و اعزام کارشناس زخم به منزل تماس بگیرید: ۰۲۱۴۷۶۲۳۷۳۷

درمان زخم بستر در منزل

5/5 - (171 امتیاز)